GİRİŞİM PROJELERİ

Rade Bilişim

RADE BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

Yeni nesil bulut uygulamalarını destekleyen güçlü altyapısı ve 7/24 yüksek kaliteli kesintisiz sunucu hizmetleri ile günümüz işletmelerinin veri merkezi hizmetlerini eksiksiz karşılamakta ve verimliliklerini arttırmaktadır.

Rade, güncel teknolojik gelişmelerle paralel altyapısını sürekli güncel tutmayı şirket kültürünün ana ilkesi edinmiştir. Sürekliliği esas alarak müşterilerine bilinçli ve sürdürülebilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Bu yaklaşım ile işletmelere özel anahtar teslim butik projeler ve farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik her bütçeye ve her ihtiyaca cevap veren hazır paketler ile kapsamlı çözümler sunmaktadır.

www.rade.com.tr

Ustası Burada

USTASI BURADA BİLİŞİM TİCARET A.Ş.

Ustası Burada, işinin erbabı ustaları ve kalitesini kanıtlamış firmaları, ihtiyaç sahibi kullanıcıları ile biraraya getiren Türkiye’nin en büyük dijital platformudur.

Ücretsiz Üyelik ve Ücretsiz İlan Yayınlama modelleri ile hizmet veren Ustası Burada’da, Türkiye’nin tüm şehirlerinden usta ve firma ilanları yayınlanır.

Tüm ustalar ve her ölçekteki firma için de yeni müşteriler edinme, arama motorlarında üst sıralarda yer alma ve diğer mecralara göre çok daha etkili ve çok daha hesaplı tanıtım yapma fırsatını sunar.

www.ustasiburada.com

FacebookTwitterInstagram